Pro majitele kovošrotu - výkupny kovového odpadu a ostatních druhotných surovin

Jak se mohu zapojit do programu Karetní peněženka?

Celý proces zapojení se do programu Karetní peněženky je velice jednoduchý. Máte-li zájem se zapojit, napište nám nebo volejte na +420 234 102 100

Jaké jsou pro mě vstupní náklady?

V tuto chvíli jsou náklady na zavedení do systému Karetní peněženky pro všechny Výkupny nulové. Tato výhoda pozbude platnosti s koncem roku 2018, do kdy máme naplánováno prvotní oslovení všech Výkupen. Pro všechny Výkupny, které se zapojí do systému od 1.1.2019, bude za zavedení do programu vybírán pravidelný měsíční poplatek. Pro všechny Výkupny, které se do systému zapojí do konce roku 2018, bude tento poplatek i nadále nulový.

Co potřebuji k tomu, abych mohl vydávat a nabíjet karty Karetní peněženka?

Počítač nebo tablet se stabilním připojením k internetu, dále mobilní telefon s tel. číslem, platnou e-mailovou schránku a skener.

Co zapojením do systému Karetní peněženka získám?

Konkurenční výhodu před těmi, kteří tuto možnost nemají, neboť jde o rychlé, jednoduché a moderní řešení, které si nachází stále více příznivců mezi prodejci kovového odpadu a ostatních druhotných surovin.

Musím mít k zapojení do systému nějaké znalosti?

Pouze základní uživatelské znalosti práce s PC, mobilním telefonem. Vše ostatní Vám ukážeme na zaškolení do systému Karetní peněženka, které je velmi jednoduché a které provede u Vás na Výkupně k tomu pověřený pracovník Prepaid Solutions a.s.

Máte pro mě připravený nějaký benefit z této spolupráce?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace