Dobití karty

Po prvním nabití karty KARETNÍ PENĚŽENKA u našich distribučních partnerů při pořízení karty můžete kartu jednoduše dobít po celé České republice. Dobití můžete provést v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Níže naleznete informace o každém způsobu dobití.

Dobití v hotovosti

Dobití hotovostí proveďte vkladem na účet provozovatele karty KARETNÍ PENĚŽENKA u jedné z níže uvedených bank. Jako variabilní symbol uveďte ID Vaší karty, které se nachází na její přední straně v levém dolním rohu a je označeno písmeny ID. Vklad hotovosti u níže uvedených bank je zdarma. Na tuto skutečnost případně upozorněte pokladníka banky.

BANKA: ČÍSLO ÚČTU:
Komerční banka 115 – 203 539 0247 / 0100

Dobití bankovním převodem

Dobití převodem proveďte zasláním dobíjené částky na účet provozovatele karty KARETNÍ PENĚŽENKA. Jako variabilní symbol uveďte ID Vaší karty, které se nachází na její přední straně v levém dolním rohu a je označeno písmeny ID. Pro dobití bankovním převodem použijte níže uvedený účet.

BANKA: ČÍSLO ÚČTU:
Komerční banka 115 – 203 539 0247 / 0100
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace